O NAS


ikona przedstawiająca dłoń z uniesionym kciukiem

ICEMAR CZYLI PROFESIONALNE USŁUGI

Jesteśmy zespołem specjalistów, świadczymy usługi w zakresie od doboru, po przez projekt, wykonawstwo, naprawy, jak i opiekę serwisową i gwarancyjną instalacji:

  • Wentylacji
  • Rekuperacji
  • Klimatyzacji
  • Chłodnictwa
  • Pomp ciepła
zielony liść z narysowanym domkiem trzymany w dłoni
narzędzia przedstawiające proces projektowania

Działamy na terenie całego województwa małopolskiego. U nas dojazd do klienta jest zawsze gratis, dlatego nigdy nie zaskoczą cie jakieś ukryte koszta. Dostając wycenę z naszych rąk masz gwarancje niezmienności ceny oraz usług na najwyższym poziomie.

Nasza kadra to wykwalifikowani pracownicy posiadający wykształcenie kierunkowe, a co za tym idzie -  ogromna wiedzę popartą dodatkowo wieloletnim doświadczeniem w branży.

To co wyróżnia nas na tle innych firm to przede wszystkim dbanie o szczegóły i solidność wykonywanych prac. Klient nie musi się obawiać, że trzeba będzie wykonywać poprawki, bądź sprzątać po naszych ekipach.

Cały czas podnosimy swoje kwalifikacje uczestnicząc w coraz to nowszych kursach, szkoleniach czy też targach branżowych, aby być na bieżąco z wszystkimi nowościami w branży. Na dzień dzisiejszy praktycznie niema zagadnień, które stanowiły by dla nas trudność przy realizacji inwestycji. Dlatego przy zadaniach, na których wykładają się inne firmy my radzimy sobie świetnie i czujemy się jak przysłowiowa ryba w wodzie.

Zapraszam serdecznie do skorzystania z naszych usług

mgr inż. Mariusz Banaś

ICEMAR